Kilitli personel güvenlik kapısı

Emniyetli otomatik kilitli personel güvenlik kapısı


Endüstri Grup olarak çeşitli üretim ve sanayi alanlarında birçok ürün imalatı yapmaktayız. Endüstriyel çalışma sahalarının artış gösterdiği, üretim ihtiyacının karşılanmasına yönelik yapılan tasarımlar ile istekler doğrultusunda imalatı yapılan ürünlerimiz ile alanında profesyonel adımlar ile ilerleyen firmamız sizlere en iyiyi en uygun şekilde vermek için hizmet politikasını bu yönde geliştirmiştir

Toz boya kaplı veya galvaniz kaplamalı endüstriyel emniyet kapımız yaylı, kendinden kapanan bir menteşeye sahiptir. Endüstriyel güvenlik kapısı, kapıdan geçen kişinin arkasından otomatik olarak kapanarak güvenli bir çalışma ortamı yaratır. Sistem kendini sıfırlar ve işçinin bir pala veya zinciri değiştirmesini gerektirmez. Merdiven erişim noktaları ve tavan kapakları gibi alanları korumak için endüstriyel güvenlik kapıları kullanılır. Endüstriyel emniyetli kilitli yaylı güvenlik kapısı ayrıca tamamen galvanize edilmiştir, maksimum korozyon direnci sağlar ve kapının neredeyse her türlü çalışma ortamında on yıllarca düzgün çalışmasını sağlar. Kapı çeşitlerimiz personel geçişine veya lift ürünleri, yük taşımacılığı gibi alanlarda kullanıma uygun geniş kapı seçeneği şeklinde isteğe ve kullanıma yönelik şekillenmektedir. Güvenli ve tek yönlü ürün geçiş kapısı Ayrı ayrı sallanan kapıları sayesinde, ayarlanabilir güvenlik kapısı, birden fazla yaya veya daha büyük nesnelerin geçmesini gerektiren giriş erişim noktaları için mükemmeldir. Bu durumlar genellikle bir depoda veya merdiven açıklıklarında bulunur. Ürünümüzü mevcut düz, yuvarlak veya kare boruların çoğuna sıkıştırmanız yeterlidir. Menteşe plakasındaki montaj deliklerini kullanarak doğrudan duvara da cıvatalayabilirsiniz.

Dahili ve harici uygulamalar için kalıcı tehlike koruması sağlamak üzere tasarlanan sabit endüstriyel emniyet kapısı, çatılardan, merdivenlerden, merdiven erişim noktalarından ve düzenli bakım ve incelemenin gerekli olduğu diğer kısıtlı alanlardan düşme olasılığını azaltır.Sabit tip emniyetli kapı etkili, kurulumu kolay, düşmeye karşı koruma çözümüdür. Endüstriyel kapı, kullanıcının arkasından otomatik olarak kapanması için yaylı, kendiliğinden kapanan bir menteşeye sahiptir. Kapı dayanıklılığı çeşitli yüksek kaliteli yüzeylerde mevcuttur.

Galvanizli Kaplamalı güvenlik kapısı Bileşenler galvanizli olarak tedarik edilir. BS EN ISO 1461 ve ASTM A53'e göre kaplama Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama Spesifikasyonu ve Test Yöntemleri, ortalama 55-100 mikron arası kaplama ile tamamlanır.

Alüminyum güvenlik kapısı Grade 6082 T6 ve T4'e tedarik edilir

Paslanmaz Çelik: Ürünler Sınıf 316'ya göre tedarik edilir.

Ürünlerimizin tümünde olduğu gibi bu ürünümüzdede gerekli sertifikalar alınmış ve dünya standartlarına uygun olarak imalatı yapılmıştır. Tasarımında standart galvaniz kaplamanın düz çizgileri, toz kaplama uygulaması ile daha da geliştirilmiştir. Yaylı, kendiliğinden kapanan emniyet kapısı ihtiyacınıza yönelik tasraım ve imalat hakkında bilgi almak için firmamız Endüstri Grup dan bilgi alınız.

endustriyel-depo-sanayi-yayli-otomatik-kilitli-guvenlik-personel-emniyet-iskele-merdiven-salincak-kapisi-fiyati-modelleri-cesitleri

Emniyetli depo hangar personel kapısı

Emniyetli otomatik kilitli personel güvenlik kapısı
Fabrika personel kapıları
Emniyetli personel kapısı
Paslanmaz depo kapısı
Otomatik hangar kapısı
Kilitli personel kapısı
Kilitli güvenlik kapısı
Kendinden kilitli kapı