Asma kat palet yükleme kapısı

Döner asma kat güvenli ürün yükleme boşaltma korkuluğu


Endüstri Grup olarak çeşitli üretim ve sanayi alanlarında birçok ürün imalatı yapmaktayız. Endüstriyel çalışma sahalarının artış gösterdiği, üretim ihtiyacının karşılanmasına yönelik yapılan tasarımlar ile istekler doğrultusunda imalatı yapılan ürünlerimiz ile alanında profesyonel adımlar ile ilerleyen firmamız sizlere en iyiyi en uygun şekilde vermek için hizmet politikasını bu yönde geliştirmiştir.

Paslanmaz ürün çeşitliliğimize eklenen yeni ürünümüz eksenli dönme özelliğine sahip sahalarda personelin güvenlik ihtiyacını karşılacak tasarımı ihtiyaca yönelik özelliklerle donatılabilen pivot olarakda adlandırılan asma kat güvenlik platformudur. Fabrika, depo, hangar, sanayi, endüstriyel kargo gibi birçok alanda çeşitli lift ürünleri ile paketin kaldırılması suretiyle asma kata yerleştirilen ve yine konulan ürünün personelin düşme riskini ortadan kaldıracağı şekilde platform kolunu indirip kaldırarak kapı oluşturacağı ve ürünü güvenli bir şekilde yüksekten düşme riski bulunmadan alabileceği arakat, asma kat, asansör, balkon gibi alanlarda kullanabileceği döner güvenli asma kat personel platformu olarak kullanılmaktadır. Forklift gibi çeşitli lift ürünlerinin ürünleri asma kata çıkardıktan sonra personelin asma kattan alabilmesi için önünün açık olması gerekmektedir. Asma kat güvenlik kapılı platformumuz bu çalışma esnasında asma katın kenarına yerleştirilerek hem korkuluk görevi görmekte hemde açılıp kapanarak ürünün personele ulaşmasını sağlamaktadır. Asma kat güvenlik platformumuz artan iş kazalarının önüne geçilebilmesi için önemli bir yere sahiptir. Ürünümüzde galvaniz kaplama veya toz boyama tercih edilebilmektedir.

paslanmaz-platform-endustriyel-depo-fabrika-sanayi-asma-kat-arakat-doner-oynar-calisma-emniyet-guvenlik-personel-urun-yukleme-bosaltma-kapisi-standi-platformu-korkulugu-pivot-fiyati

Asma kat güvenlik platformu

Pivot imalatı
Personel döner platformu
Balkon güvenlik ataşmanı
Asma kat güvenlik platformu
Asma kat döner palet platformu
Asma kat döner palet güvenlik platformu
Asansör önü güvenlik konstrüksiyonu